Grzałka VEO
Terma Smart » Grzałka VEO
Grzałka VEO
Grzałka elektryczna do grzejników będąca częścią systemu Terma Smart, dzięki któremu możliwe jest kontrolowanie urządzeń poprzez podłączenie do sieci Wi-Fi. 
Dostęp przez Wi-Fi

Grzałka może być kontrolowana z poziomu aplikacji na telefonie więc nie ma znaczenia czy jesteś w domu czy poza nim - zawsze masz możliwość połączenia się z grzałką.

Reaguje na zmiany pogody

System Terma Smart wyposażony jest w rozwiązania pozwalające aktywne dopasowywanie parametrów pracy do panujących warunków atmosferycznych.

Cztery wersje podłączenia

Grzałka VEO może być podłączona do instalacji elektrycznej poprzez złącze śrubowe z maskownicą lub przez kabel spiralny lub  prosty z wtyczką lub bez niej.

Inteligentne rozwiązanie

System automatycznie obniża temperaturę gdy w domu nikogo nie ma i podnosi ją gdy mieszkańcy wracają do domu (z wyprzedzeniem)

Uniwersalna kolorystyka

Korpus grzałki z panelem sterującym dostępny jest w wersji białej lub czarnej a ozdobne nakładki boczne w wersji białej, czarnej, chromowanej lub silver.

Oszczędność energii i kosztów

System wyposażony jest w zestaw narzędzi pozwalających na świadome oszczędzanie zużycia energii i obniżenie kosztów ogrzewania domu.

100W
Maksymalna moc grzewcza
1
Poziomów temperatury
1dniowy
Harmonogram pracy
1
Wersji kolorystycznych

Zdjęcia grzałki VEO