Czujniki Terma Smart
Terma Smart » Czujniki Terma Smart
Czujniki do systemu Terma Smart
System Terma Smart może zostać rozbudowany o dodatkowe czujniki pozwalające na zoptymalizowanie pracy systemu. Dostępne są dwa rodzaje czujników:


  • Czujnik temperatury i wilgotności - VTS
  • Czujnik otwarcia okna - VOS
Podział na strefy

Czujniki pozwalają na podział domu na strefy i reagowanie systemu na zmiany w danej strefie oraz automatycznie włączenie lub wyłączenie urządzeń gdy zajdzie taka potrzeba.

Baterie w zestawie

Każdy z czujników zasilany jest z dwóch baterii AAA dołączonych do urządzenia. Zastosowanie standardowych baterii pozwala na ich łatwą wymianę w razie konieczności.

Łatwy montaż

Czujniki są montowane na płytce montażowej dzięki czemu można je łatwo zdjąć. Płytka montażowa mocowana może być do podłoża za pomocą taśmy dwustronnej lub wkrętów.

Kontrola temperatury
Czujnik VTS pozwala na stały monitoring temperatury w danym pomieszczeniu i wysyła informację do systemu przy zmianie temperatury o pół stopnia.
Wersje kolorystyczne

Czujniki z systemu Terma Smart dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: w podstawowym kolorze białym (K916)  i silver matt ().

Kontrola wilgotności

Poza kontrolą temperatury czujnik VTS pozwala również na kontrolowanie wilgotności powietrza w danej strefie oraz reakcję na jej zmianę.

Zdjęcia czujników VTS i VOS